Санаторне лікування в Сергіївці в Одеській області пропонує санаторій ім. Сергія Лазо, який розташований на узбережжі Чорного моря, де з вікон відкриваються чудові морські пейзажі, а відпочиваючих пестить освіжаючий морський бриз. І ось уже кілька десятиліть сюди з'їжджаються відпочивальники з усієї України, щоб підправити своє здоров'я і відчути на собі ефект лікувальних грязей, що добуваються із глибини знаменитого Шаболатського лиману
Протягом всього часу існування в санаторію працювали і до цього дня працють тільки висококваліфіковані лікарі вищої категорії, справжні професіонали своєї справи, які використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта і дорослого і дитини.
Природний ландшафт, м'який клімат, близькість моря і зручне розташування на березі відомого Шаболатським лиману дозволяє говорити про те, що в лікуванні використовується і кліматотерапія. Лікування надає всебічний, позитивний вплив на організм людини.
Санаторно-курортне лікування в Одесі в Україні в санаторії ім. Сергія Лазо здійснюється на базі поліклініки, де функціонують:
Ми пропонуємо санаторне лікування в Одесі різноманітних хвороб:
Лікування такого захворювання лікарськими препаратами найчастіше використовується тільки як допоміжний засіб. Грязелікування, фізіотерапія, масаж - ось основні методи для усунення симптомів настільки неприємної недуги. Ось уже протягом десятків років ми зціляємо тисячі людей, надаючи їм всебічну допомогу в лікуванні та профілактиці болю в суглобах.
В основі санаторного лікування використовуються бруд, який видобуваються з дна Шаболатського лиману, лиманська і морська ропа. За допомогою них проводять аплікації на уражені ділянки тіла, обмазування, різні апаратні методики з використанням грязьових аплікацій. Все це в поєднанні з морськими купаннями, ласкавим сонячним світлом, фітотерапією, масажем і кліматотерапією дозволяє нормалізувати стан шкірних покривів. Після лікування Ви забудете про свербіння, лущення і почервоніння шкіри. Тривалість курсу складає від 12 днів до 21 дня. Позитивний ефект також досягається за рахунок впливу на нервову систему, розлади якої грають важливу роль в розвитку шкірних захворювань. Стрес, напруга, втома, головний біль - все це залишиться в прошлом. Уже через кілька днів наші пацієнти спостерігають регрес захворювання, поліпшення загального самопочуття, підвищення життєвого тонусу і настрою. Нормалізується сон і психоемоційний стан.
Санаторно-курортний етап реабілітації: Ураховуючи високу ефективність фізіотерапевтичного лікування, даний етап рекомендований за умови відсутності гіпертензивних кризів та стабілізації гемодинаміки. Застосовують фізіотерапевтичні процедури: електросон; медикаментозний електрофорез за різними методиками (комірцева, загальна дія за Вермелем, трансорбітальна, інтраназальна); УВЧ-терапія на синокаротидну ділянку; індуктотермія та ультразвукова терапія на ділянку нирок; водні процедури (ропні-перлинні, сульфідні, грязерозвідні-перлинні,хвойні, кисневі ванни). Показані ЛФК, теренкур, масаж комірцевої ділянки, дієтотерапія, аромотерапія, психорелаксація.
У системі оздоровлення хворих на пневмонію обов'язкове санаторне лікування в Україні як продовження стаціонарного лікування. Хворим із затяжним перебігом пневмонії (тривалістю понад 8 тиж.) із залишковими явищами показане подальше санаторно-курортне лікування у санаторіях на кліматичних курортах в Чорноморській групі курортів, з неускладненим перебігом пневмонії рекомендоване лікування в курортах степової та лісостепової зони. У разі повного одужування ЛФК потрібно проводити на свіжому морському повітрі, використовуючи вправи з дихальної гімнастики, спрямовані на ліквідацію обструкції, поліпшення дренажної функції, посилення рівномірної вентиляції легенів у поєднанні із загальнорозвивальними вправами. Широко використовують спортивні ігри, ближній туризм, греблю та лікувальне плавання. В санаторії є сучасна кімната для спелєотерапії.
Додатково на курорті є джерела мінеральної питної води з малою мінералізацією (3 5 г / л) типу Миргородської і Куяльник №4, яка показана при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту.