Санаторій з харчуванням в Сергіївці Одеської області

Харчування здійснюється в ресторані, сертифікованому на першу категорію. Ресторан з'єднаний теплим переходом зі спальним корпусом і розташовується на 1-му поверсі санаторію.

Санаторій з харчуванням Одеської області пропонує відпочиваючим наступні види харчування:

  • «загальний стіл, дієта N15»,
  • «дієтичне N1-15»,
  • «люкс» с доплатой. 

Харчування триразове, для окремих категорій гостей (діабетики, діти) - 5-ти разове.

Меню збалансовано по білковим, вуглеводним і жировим складовим, розроблено з урахуванням фізіологічних норм і потреб організму і харчової цінності кожного блюда.  У раціон включені різні овочеві, круп'яні, молочні, м'ясні і рибні закуски різних способів приготування (гасіння, варіння, смаження, запікання).  Меню чергується по днях тижня.

Відпочиваючі, які відчувають нездужання або з фізичними вадами, обслуговуються індивідуально через офіціанта.

Екологічно чиста місцевість

Низька кількість автотранспорту, створюють оптимальні умови для сімейного відпочинку і оздоровлення дітей та дорослих.

Комфортне проживання

Сучасні номери з усіма необхідними зручностями для комфортного відпочинку.

Ефективне грязелікування

Сучасне лікування захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, а також гінекологічний захворювань.

Турботливі фахівці

Турботливі, висококваліфіковані мед. фахівці з величезним досвідом роботи.


Ціни на харчування в санаторії Сергіївки 2022


Вартість 3-х разового харчування включається в ціну проживання.

Ціни на харчування в санаторії Сергіївки 2022, яке можна придбати окремо:

  • Харчування 5-разове для дорослого - 290 грн / добу;
  • Харчування 5-разове для дитини - 210 грн / добу.

Також санаторій ім. С. Лазо пропонує санаторне лікування в Одеській області за допомогою різних процедур, в тому числі лікування грязями і мінеральними водами.


Запрошуємо в санаторій з харчуванням Одеської області ім. С. Лазо


У комплексному санаторному оздоровленні особливо вагоме місце займає дієтотерапія, як найважливіша частина лікувальних і профілактичних заходів.  Правильне дієтичне харчування існує самостійним терапевтичним ефектом і сприяє одужанню.

Фітобар в санаторії - це приємна особливість, також дозволяє і допомагає поправити здоров'я. Адже стаканчик напою на травах не тільки бадьорить і піднімає настрій, але і є багатим джерелом вітамінів і біологічно активних речовин.

Діти, звичайно, люблять кисневий коктейль.  Як, втім, і дорослі.  Це прекрасний відновлювальний напій в фітобарi, який являє собою смачну піну з бульбашок, наповнених цілющим киснем.  До складу коктейлю входять різноманітні соки, сиропи, трав'яні і лікарські збори.  Користь таких коктейлів очевидна.  Коли ви п'єте, а вірніше, «їсте» ложкою смачні бульбашки, організм отримує в 10 разів більше кисню через стінки шлунка, ніж через легені.  Всього один стакан кисневої «вкусняшки» по користі прирівнюється до тригодинної прогулянці по лісі.  Кисень знімає хронічну втому, прискорює обмін речовин, покращує травлення.  Крім того, кисневі коктейлі допомагають впоратися з алергією, захворюваннями легенів, печінки, шлунка.

В санаторії з харчуванням в Одеській області iм. С.Лазо  введені протиепідемічні заходи згідно Постанови  МОЗ Украини від 21 травня 2020 року N 22 , 18.05.20 N 32 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"

При необхідності лікар може призначити експрес-тест на covid.

Відгуки наших гостей