Про санаторій

Сучасна здравниця володіє курортною поліклінікою

Санаторій імені Сергія Лазо розташований на Чорноморському узбережжі України в 86 км від Одеси. Оригінальний куточок природи славиться унікальними лікувальними грязями і водами Шаболатського лиману, своєрідним мікрокліматом, чистим повітрям, бессарабськими винами і фруктами. Розташований санаторій на березі лиману, який простягається вздовж моря. Лиман відділяється від моря піщаною косою, на якій знаходиться морський пляж.Но особливо важливе значення для курорту мають запаси в лимані високоякісної сульфидной лікувальної грязі. У порівнянні з Куяльницького, що є еталоном по вивченості подібних грязей, вона має ряд переваг за фізико-хімічними, біологічними та лікувальними властивостями.

Санаторій імені Сергія Лазо - сучасна здравниця, що включає в себе семиповерховий спальний корпус, столовий зал, кінозал, укладені галереєю в цілісний єдиний комплекс і триповерховий лікувальний корпус.Спальний корпус оснащений затишними холами та кімнатами, розрахованими на 1, 2 человека.Номера обладнані санвузлом. Душова (ванна) і туалет суміщені. Гаряча вода подається від власної котельні. Житлові кімнати укомплектовані однією або двома ліжками, тумбочками, шафою для одягу, столом. Всі кімнати з балконами. Є номери класу "люкс", "напівлюкс" .Полулюкс на додаток до основного комплекту меблів має телевізор, холодильник, душову кабінку, сучасний дизайн. Всі номери класу "люкс", "напівлюкс" - південні, з видом на море.Прі груповому оздоровленні дітей пропонується розміщення на першому, другому і третьому поверхах.

Розміщення: корпус №1 (7 поверхів, ліфт, 500 місць), лікувальний корпус №2 (3 поверху).

1-2-3-місцевий 1-кімнатний номер (15 м2-18 м2): суміщений санвузол з ванною або душем. У номері: набір меблів, балкон.

1-2-місний 1-кімнатний «напівлюкс» (15 м2): суміщений санвузол з ванною або душем. У номері: набір меблів, ТБ, холодильник, балкон.

2-місний 2-кімнатний «люкс» (40 м2): суміщений санвузол з ванною або душем. У номері: набір меблів, ТБ, холодильник,

Водопостачання: холодна вода - з 6.00 до 22.00, гаряча - щодня за графіком. Харчування: 5-разове.