Лікування шкірних захворювань в санаторії України

Важко почувати себе комфортно, якщо у вас свербить шкіра. Уже понад сто років існує легендарний бальнеологічний курорт в Сергіївці, де за допомогою лікувальної ропної води і грязей ефективно лікують різні хвороби.

Лікування шкірних захворювань в санаторії України ім.С.Лазо для багатьох виявляється справжньою панацеєю в боротьбі з хворобами шкіри. Змусити їх здати позиції допомагають:

Крім того, у більшості випадків захворювання шкіри починають загострюватися тоді, коли немає достатньої кількості ультрафіолету. Саме у цьому випадку об’єднання морських купань і сонячного корисного спектру буде найефективнішим в лікуванні псоріазу.


Методи лікування в санаторії для шкірних захворювань ім. С. Лазо


Найбільш ефективними методами, які використовують лікарі в санаторії для шкірних захворювань ім. С. Лазо, є наступні:

  • Ропні хлоридно-натрієві ванни та ілові-сульфідні грязі - природна альтернатива медикаментів.  І часто результати виявляються помітні вже після 4-5 процедур.  Хвороба відступає.  Спробуйте, раптом це якраз ваш метод.  Тим більше що процедура нескладна - полежати в теплій ванні з лікувальною ропою протягом 10-15 хвилин.
  • Соляна печера - це ще один варіант очищення шкіри, яким пропонує скористатися наш саноторій.  Суть процедури - релаксація в атмосфері, насиченою аерозольної сумішшю хлористого натрію.  Спелеотерапія застосовується для лікування хвороб шкіри в багатьох країнах. Цей метод покращує стан скоріше опосередковано, допомагаючи при комплексному лікуванні захворювань шкіри.
  • Фізіотерапія. Лікувальна дія фізіотерапевтичних процедур полягає в благотворному впливі на стан шкіри і суглобів, у випадку псоріатичного артриту,  фізичних факторів - світлових і лазерних імпульсів, електричного струму, інфрачервоних і ультразвукових хвиль.  Використовується і магніто-лазерна терапія.  Спільна дія кількох методів сприяє досягненню стійкого позитивного результату в лікуванні псоріазу.  Лікування в санаторії Сергіївки дозволяє в більшості випадків зняти гострі симптоми захворювання і значно подовжує період ремісії.

 

Що пропонує наш санаторій по шкірним захворюванням в Сергіївці?

Екологічно чиста місцевість

Низька кількість автотранспорту, створюють оптимальні умови для сімейного відпочинку і оздоровлення дітей та дорослих.

Комфортне проживання

Сучасні номери з усіма необхідними зручностями для комфортного відпочинку.

Ефективне грязелікування

Сучасне лікування захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, а також гінекологічний захворювань.

Турботливі фахівці

Турботливі, висококваліфіковані мед. фахівці з величезним досвідом роботи.

Відгуки наших гостей